Hotel Virginia, Rhodos, Řecko: nejlevnější zájezdy za 7.827Kč

Ostrov Rhodos nabízí nepřeberný výběr ubytovacích kapacit. Hotel Virginia jednoznačně patří k těm oblíbenějším a lepším, a proto i mnohými vyhledávanějším hotelovým resortem než ostatní hotely a apartmány.

Ačkoliv je hotel Virginia na Rhodosu ohodnocený třemi hvězdičkami, tak nabízí kvalitní služby poskytované ve velmi pěkném prostředí. Tomu bohužel odpovídá i cena. Zájezdy v hlavní sezóně (červenec, srpen) se pohybují okolo 19 990 Kč za týden s polopenzí. Nyní je ale možné pobyt v hotelu Virginia pořídit levněji:

O jakou nabídku se jedná konkrétně?

Hotel Virginia má velmi dobré recenze, aktuální celkové hodnocení českých klientů je 78%. Přečtěte si recenze hotelu Virginia.

Rhodos, Řecko: hotel Virginia

Rhodos, Řecko: hotel Virginia

V ceně je samozřejmě letecká doprava, ovšem nikoliv s odletem z Prahy či Brna, ale z Vídně. Výsledná cena je nižší i proto, že po příletu na Rhodos není zajištěný transfer do hotelu. Na druhou stranu je dobré zmínit, že Virginia hotel neleží od letiště Rhodos (RHO) příliš daleko, cca 10 km. Doprava tak výslednou cenu dovolené na Rhodosu sice prodraží, ale rozhodně ne výrazně.

Další věci, které se mohou hodit:

Shrnuto a podtrženo, tento zájezd není pro každého. Na druhou stranu všem, kteří hledají kvalitu, doporučuji do nabídky aktuálních zájezdů do hotelu Virginia Rhodos nahlédnout, ať už na zájezdy od rakouských či českých cestovek.

Jaké je v Řecku aktuálně počasí?
Dnes Zítra Pozítří
Jasno - počasí v Řecku, Kos
Jasno
29°/20°
Skorojasno - počasí v Řecku, Kos
Skorojasno
28°/21°
Jasno - počasí v Řecku, Kos
Polojasno
28°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Řecku
Řecko zachyceno objektivem
Dovolená Zakynthos Pláž Zakynthos
Dovolená v Řecku levně ostrov Santorini zájezdy
Samos dovolená ostrov Kos památky
ostrov Korfu ostrov Karpathos
Dovolená a Last minute zájezdy
Hotel Gaia Village 7 773 Kč Dovolená Kos Řecko Kos, Last minute 2020, All inclusive Volné termíny > Studia Sea Breeze 8 890 Kč Zájezdy Kefalonie Řecko Kefalonie, letecky na 11 dní, hodnocení 92 % Detail zájezdu > Hotel Filia 9 630 Kč Dovolená Kréta Řecko Kréta, skvělé hodnocení 98 %, TOP nabídka Volné termíny > Skrýt Poslední aktualizace
včera ve 23:44
Zavřít  X Zavřít toto okno